Prosinec 2012 - Horoskop zdarma Vodnář - měsíční horoskop pro znamení Vodnář

Prosinec 2012 - Horoskop zdarma Vodnář - měsíční horoskop pro znamení Vodnář

 

Zdarma velký erotický horoskop lásky na měsíc prosinec 2012 pro znamení Vodnář

 
V lásce, sexu a erotice se začátkem měsíce prosinec 2012 připravte, milí Vodnáři, na drobnou krizi, možná dokonce budete ve slabších chvilkách uvažovat o ukončení vztahu – nenechte se však zmást momentálními pocity a rozhodně si nenechte pomluvou od osoby z blízkého okolí pokazit pěkné Vánoce 2012. Rázný konec dlouhodobého vztahu by si člověk měl vždy rozmyslet : Bezrosmyšlenkové jednání není žádné řešení škoda - dejte tomu ještě čas. Okolo 12. nebo 13. prosince 2012 se Vodnářům všechny doposud odkládané problémy vyřeší díky otevřenému a upřímnému rozhovoru; všem Vodnářům ve vyjasnění tíživých ztahů pomůže Merkur.
 
 

Finanční horoskop pro znamení Vodnář na měsíc prosinec 2012 online zdarma

 
Slunce v astrologickém znamení Střelce přinese Vodnářům spousty nových podnikatelských nápadů. Pokud jste však v zaměstnaneckém poměru, pozor, ať nezanedbáte dobré vztahy s nadřízenými. Vodnáři se na pracovišti či v zaměstnání budou cítit pod velkým tlakem zvenčí, přestože ve skutečnosti se o žádné nedorozumění či utajené informace nejedná. Zvýšený stres před Vánoci, nejen Vánoci 2012 způsobuje u člověka vyšší psychickou zátěž nejen v souislosti se svátky samotnými, ale zejména v souvislosti s vnitřním pnutím, které jako lidské bytosti pociťujene v souvislosti s astrologickým zarovnáním. V duchu a v zákoutích duše budou zrozenci ve znamení Vodnář plánovat změny, které budou mít dalekosáhlý vliv na několik následujících měsíců.
 
 
 
Zrozenci ve zamení Vodnář se mohou v rodině začátkem měsíce prosinec 2012 objevit nedorozumění. Zrozenci a astrologickém znamení Vodnář by si měli uvědomit, že jejich výrazným problémem v prosinci 2012 může být zvýšená nervozita; city a emoce budou Vodnářům výrazně komplikovat komunikaci. Vánoce 2012 však přinesou zlepšení do všech vašich vztahů, nejen partnerských, ale i rodinných; podle astrologických konstelací lze říci, že zrozence ve znamení Vodnář čekají příjemné zážitky v kruhu milých lidí, což však neplatí pouze pro období Vánoc 2012 – nechte se překvapit.
 
 
 
Zdraví zrozenců v astrologickém znamení Vodnář není v prosinci roku 2012 podle zdravotního horoskopu v ohrožení, je však nutné dbát alespoň krapet na pravidla dietického režimu : I když si přes Vánoce popřejete, Vaše tělo si zaslouží trochu úcty. Z pevného zdraví, kterého jste si vědomi se nijak neradujete, berete ho jako samozřejmost – o to více si dejte pozor na nenadálé náhody, které by Vám mohly prožití Vánoc zkomplikovat. Přesto od 22. prosince 2012 věnujte větší pozornost vaší kůži, mnohé změny se mohou projevit s časovým odstupem. Preventivně pijte, milí Vodnáři, bylinkové přírodní čaje pro očistu ledvin a plic.

 

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">