Prosinec 2012 - Horoskop zdarma Ryby - měsíční horoskop pro znamení Ryby

Prosinec 2012 - Horoskop zdarma Ryby - měsíční horoskop pro znamení Ryby

 

Zdarma velký erotický horoskop lásky na měsíc prosinec 2012 pro znamení Ryby

 
Od začátku prosince 2012 se Rybám bude v lásce, sexu a erotice dařit a zažijí úžasné chvíle v objetí milovaného člověka. Planeta Venuše Rybám bude dodávat přitažlivost. Budete rozdávat příliv pozitivní energie života, která se s erotikou přímo snoubí. Často i nechtěně si hravě omotáte kolem prstu některého člověka z Vašeho okolí; bude Vám to imponovat, ale po Vánocích 2012 Vás to bude mrzet. Koncem prosince 2012 už tedy natolik jisti sami sebou nebudete a v posledních dnech roku 2012 vás napadnou velmi zvláštní myšlenky na změnu a pocit nutkání přetvořit okolí ke svému obrazu.
 
 

Finanční horoskop pro znamení Ryby na měsíc prosinec 2012 online zdarma

 
První prosincový týden roku 2012 bude zrozencům ve znamení Ryby přát v oblasti obchodu a finančního zabezpečení. Na Ryby se sesype spousta zajímavých příležitostí ( a nebo jedna opravdu  takřka „životní“ ), jak si vylepšit kariéru a finanční zabezpečení rodinného kruhu. Pravděpodobně se však záměrně rozhodnete nevyužít všechny z nich, aby vám zůstal čas i na soukromý život a na vaše koníčky. Dařit se však Rybám bude i navzdory drobným neshodám, které mohou nastat díky vyššímu pracovnímu nasazení a dokonce po 22. prosinci 2012 máte velkou šanci na výraznou změnu právě v oblasti příjmů a finančního zabezpečení.
 
 

Partnerský online měsíční horoskop na měsíc prosinec 2012 pro znamení Ryby

 
V první polovině prosince 2012 si bude rodina vyžadovat větší péči a pozornost zrozenců ve znamení Ryby, než jí budou chtít zrozenci v tomto astrologickém znamení reálně věnovat. Ryby totiž budou mít v prosinci 2012 podle partnerského horoskopu i jiné priority, než se dojímat nad trápeními, které sužují vaše příbuzné či osoby v nejbližším okolí. S blížícími se Vánocemi se však ve vás probudí city a svátky budete letos prožívat velmi intenzivně; v oblasti partnerských vztahů se projeví touha po pozitivní změně.
 
 

Zdravotní horoskop zdarma online na prosinec 2012 pro znamení Ryby 2012

 
O své psychické i fyzické zdraví pečlivě pečujete dlouhodobě. V období chřipkových onemocnění se Rybám jistě budou hodit domácí bylinkové čaje, i když právě ony by onemocnět podle zdravotního horoskopu zdarma neměly - spíše někdo z jejich okolí bude s vysokou pravděpodobností i přes Vánoce se Vám odvděčí svou dobrou odolností vůči nachlazením a virózám. Také vaše psychická kondice je pevná. Do 16. 12. 2012 se starší Ryby mohou postavit na nohy jako za mlada. V souvislosti s prosincem roku 2012 se však právě u Ryb, jako u vodního znamení mohou projevovat, zejména u citlivějších jedinců náznaky psychických problémů; změny v psychických stavech však mohou objevit v souvislosti s unikátními astrologickými konjunkcemi roku 2012 u převážné části obyvatel Evropy.

 

Průměr: 4 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">