Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Střelec

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Střelec na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Střelec | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Mars se během srpna,ale i září přesunuje do znamení Střelce a jak je známo Střelci se před ničím jen tak nezastaví a mnohé v tomto období dotáhnou do zdárného konce. Tak nějak musí dát svůj život do pořádku a to i s tím co během jara odsunuli a nebo nestihli.

Novoluní ve Lvu mnohým Střelcům odstartuje nové studium a vzdělávání,rozšíříte si své vědomosti,ale pořád ne na maximu, vždyť se v podstatě učíme celý život a nikdy není pozdě.

Cizina pro Vás tentokrát znamená cestování v souvislosti s dovolenou a je zcela na Vás zda to bude hned za hranicemi státu nebo exotická krajina.

Pokud potřebuji Střelci podepsat důležitou listinu měli by tak učit až v druhé polovině měsíce kdy jsou jim planety nakloněny nejvíce.Někteří z Vás uzavřou dávný spor se sourozencem,přijdete nato,že šlo o banální maličkost.

Čeká Vás doba hojnosti. Opatrní buďte v otázkách svého zdraví.Výsledek bude úměrný Vaší snaze. Na poli lásky se Vám vede jako doposud ale některé z Vás čekají i mnohá překvapení.Držíme palce a žijte,v srpnu se Vám bude zajisté dařit.

Průměr: 2 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">