Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Ryby

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Ryby na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Ryby | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Pro Ryby v srpnu začíná doba velkého pracovního nasazení,ale Ryby se jen tak před něčím nezastaví a i resty z dřívějška se vyřeší jako by sami,ale je to jen zdání,neboť nic se neudělá samo,ale to víte milé Ryby sami nejlíp a věřte,že na poli práce se Vám bude dařit jako nikdy.Stačí jediné dejte si do pořádku vše co souvisí s Vaší prací a dojdete kýžené spokojenosti.datum 2.8.2016 Vám přináší hodně energie k tomu,aby jste vše bravurně a s přehledem zvládli.Začněte žít zdravě a vše Vám půjde snáze a lépe.

Při úplňku dojdete poznání,že vše konáte dobře a dobrem budete i odměněni.Váš úplněk ovšem v plném rozsahu přijde až počátkem září Vaše úsilí bude náležitě odměněno. Stejně tak vyřešíte i svou vztahovou situaci,kdy Vás partner učiní opravdu díky svému úsilí šťastným.Kolik kdo zaseje tolik sklidí a Vám se Ryby prostě daří,planety Vám nejsou jen nakloněny,ale jsou i spravedlivé.

Přichází Váš boom v pracovní i partnerské rovině,Ryby si výrazně polepší.Naskýtá se možnost nové spolupráce tak jako před 12 lety. Ryby nebe je Vám nakloněno i s pozemským rájem pro Vás na Zemi.

Průměr: 3 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">