Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Rak

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Rak na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Rak | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Mars se přesunul do Střelce a Vám milý Raci otevírá na dva měsíce nelehký úkol. Budete pečovat a nebo starat,pomáhat někomu jinému což Vás do budoucna značně obohatí o novou zkušenost.  

Neměli byste ovšem zanedbávat ani sami sebe a především své zdraví. I pro Vás nastává období kdy zcela dořešíte již otevřená témata z dubna letošního roku.Novoluní Vám v prví polovině měsíce přináší hojnost peníze a další hodnoty, mnozí z Vás získají nemalý majetek či peníze. 

Srpen Vám přeje buď v koupi nového vozu a nebo zkrášlování toho současného.V druhé polovině Vás čeká cestování,což by mělo být dobou aktivního odpočinku.Raci budou v jednom kole,čím více budou mezi lidmi tím víc se naučí něčemu novému.

Raky také čeká důležité podepisování smluv a dohod,úplněk Vám do života vnese jasno co se týče peněz,možnost koupi nemovitosti. Uran dlouhodobě upozorňuje na skutečnost,že se snažíte najít nové životní poslání,jisté změny nastanou i v oblastech Vaší kariéry.

Průměr: 2 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">