Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Panna

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Panna na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Panna | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Planeta lásky Venuše,Merkur spolu s Jupiterem pro Vás v srpnu úžasnou až neuvěřitelnou energii.

Před konce prvního týdne budete všude viděti,bude se o Vás mluvit a stoupnete na žebříčku společenského života kam přijdete tam zazáříte jako hvězdy na nebi. Váš společenský kredit bude na nejvyšším stupni,budete obdivováni a chváleni. Srpen je ale taky milé Panny řešením všech žen ve Vaší rodině,ať už jde o babičku,matku,sestru,dcery a nebo i vnučky.

V tomto období by jste si také měli ujasnit jak a kde chcete do budoucna žít,což se ovšem projeví až počátkem následujícího měsíce září.Léto Vám tentokrát nepřeje na poli psychiky dbejte proto prosím o to více o své zdraví a dbejte jak o Vaše tělo tak mysl.

Planety kolem Vás budou nyní dva měsíce působit na poli vzdělávání a čekají Vás mnohá jednání na úřadech,Panny se ovšem před ničím nezastaví.Planeta Jupiter se začne přesouvat ze znamení Panny do znamení Vah. 

V příštím měsíci využijte především přízně některých planet na nebi a posuňte se ve svých životech co nejdál.To co se Vám povede a nebude toho málo ještě více rozvinete.Čeká Vás také rekapitulace dosavadního života,doposud jste ovšem uspěli.

Průměr: 3 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">