Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Kozoroh

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Kozoroh na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Kozoroh | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Saturn spolu s Marsem se pohybuje ve znamení Střelce, Kozorozi by tam měli ukončit pro ně ne příliš vyhovující situace,jde především o ukončení veškerých aktivit ,které jste nestihli v jarních měsících,protože to co jste nevyřešili v dubnu až teď bohužel nedoženete i kdyby jste se příslovečně ,,rozkrájeli,,.Vaše planety se pohybují v blízkosti vašich rodin,věnujte se tedy rodině a především dětem ať si užijí plně končící prázdniny.Budete ovšem muset silně zapracovat aby vše dopadlo jak má a k Vaší spokojenosti. Počátek srpna Vám otvírá pomyslné dveře k penězům,kdy se Vám zadaří na poli financí.Planety Vám opravdu přejí,je správný čas na jednání v bankách či hypotéku atak vyřešíte i otázku bydlení. 

Mnohým z Vás se dostane spravedlnosti a bude vyřešeno něco z Vaší minulosti,třeba dědictví. Úplněk uzavírá cestu financí a Vy jste více než spokojeni s výsledkem Kozorozi si tak mohou v klidu oddychnout. Planety v Panně Vám naopak přejí v jednání na úřadech. Mnohé Kozorohy čeká cestování po světě,takže je čas si naplánovat rodinnou dovolenou. Pracovně se mnozí Kozorozi zúčastní školení či semináře. V těchto oblastech na Vás působí planeta Jupiter a přinese Vám rozmach a přinese posun ve Vašem životě.Kozorozi čeká na Vás příjemné zakončení léta tak si jej náležitě vychutnejte plnými doušky.

Průměr: 2 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">