Měsíční horoskop na srpen 2016 pro znamení Býk

Zdarma měsíční horoskop pro znamení Býk na srpen 2016

Měsíční horoskop na srpen 2016 zdarma online pro znamení Býk | CZ Horoskopy na rok 2016 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Planeta Venuše se v tomto období přenese ze znamení Lva do Panny. Býci začnou nejen uzdravovat ,ale i prohlubovat své vztahy.Planeta Mars se nyní přesune na dobu dvou měsíců do Střelce což mnohé ovlivní v oblasti peněz ,které se býkům opět po kratší pauze vrací do života a bude se jim opakovat úspěch z jara 2016. V otázkách vztahů,lásky Vás čeká hodně na poli sexu a to po dobu následujících dvou měsíců. Pro tyto případy Býci zapojí svoji bujnou představivost a sexuální fantazii.Ovšem planeta Mars,která se pohybuje v blízkosti Saturnu Vám přináší jistá varovaní,že i sexu by jste měli býti více obezřetní.Také by jste měli vyřešit co souvisí s penězi. 

Začátkem měsíce vám planety přináší úpravy bytu či domu,kdo se rozhodl zkvalitnit své bydlení dojde zdárného konce. Slunce s Lunou Vám přináší možnost zkvalitnit svou kondici a zdraví.
Mnozí Býci budou pracovat sami na sobě,jak zasejí tak i sklidí za předpokladu že budou fungovat na plný plyn.V druhé polovině měsíce ukončíte uzavřete téma práce a kariéra, zde počítejte s dobrou podporou planet.Pokud si přejete počít dítě je srpen ideálním měsícem.Mnohým přijdou skvělé zprávy ve všech oblastech života.

Průměr: 2 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">