Leden 2013 - Horoskop zdarma Beran - měsíční horoskop pro znamení Beran

Leden 2013 - Horoskop zdarma Beran - měsíční horoskop pro znamení Beran | CZ Horoskopy na rok 2013 pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu

 

V prvních deseti dnech měsíce ledna roku 2013 bude intimní život zrozenců ve znamení Beran plný energie a iniciativy a od protějšku budete pravděpodobně vyžadovat, aby s vámi držel krok. Od 10. ledna 2013 bude pro Berany nutné začít brát sex, lásku a erotiku vážně, na případné zálety raději rovnou zapomeňte - vše by se mohlo naprosto neočekávaně prozradit z neočekávaných kanálů. Místo zlehčování celé situace či žertování o erotických otázkách dejte milí Berani najevo seriózní přístup a postupujte s proudem.
 

Práce a peníze – online finanční měsíční horoskop zdarma pro znamení Beran na leden 2013

Mars zrozencům ve znamení Beran přinese pracovní úspěchy v technických oborech, technické dovednosti vám však pomohou k vzestupu i pokud se věnujete jiným oblastem - například v umění. Skvělé dny pro práci a zaměstnání nastanou zejména v první polovině měsíce ledna 2013. Hvězdy přejí obchodům a práci s penězi, takže je pravděpodobné, že Beranům obchody půjdou doslova jako po másle. V posledních lednových dnech roku 2013 se nemusíte, milí Berani, bát riskantních tahů.
 
 

Partnerský měsíční horoskop online zdarma pro znamení Beran na leden 2013

V rodinných vztazích budou pro zrozence ve astrologickém znamení zvěrokruhu Beran v měsíci lednu 2013 vztahy možná trochu ostřejší a z nějakého důvodu chladnější než obvykle. Budete se muset naplno věnovat především své práci a na rodinné radovánky i povinnosti Vám nezbyde příliš času. Po 20. lednu 2013 však nastává pro zrozence ve znamení Beran společensky živější období, můžete se, milí Berani, těšit na spoustu přátelských návštěv a zábavy. Navazovat nové společenské kontakty se Beranům v poslední třetině měsíce ledna v roce 2013 rozhodně vyplatí.
 

Zdravotní horoskop měsíční zdarma online pro znamení Beran na leden 2013

Je jasné, že počátkem roku 2013 máte, milí Berani, mnoho práce, ale pokuste se i přesto  v lednu věnovat čas svému oběhovému systému - zejména, pokud jste přes Vánoce spíše lenošili a věnovali se pamlskům a alkoholovým radovánkám. Pokuste se například zařadit do svého jídelníčku více čerstvého česneku a dopřejte si alespoň několik procházek - zahřejte se po návratu domácím bylinným čajem a dopřejte si chvíli odpočinku. Odpočine si Vaše tělo i mysl  a odpočatí budete podávat vyšší výkony. Ve chvílích vysokého pracovního nasazení myslete více na sebe.

 

Průměr: 2 (hlasů)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">