2015 | Leden - měsíční horoskop zdarma Štír

Zdarma horoskop na měsíc Leden pro znamení Štír

Měsíční horoskop na Leden 2015 - Horoskop zdarma online Štír - měsíční horoskop pro znamení Štír na Leden 2015 online zdarma | CZ Horoskopy na rok 2015 zdarma online pro jednotlivá astrologická znamení zvěrokruhu


Erotické měsíční horoskopy lásky zdarma online pro znamení Štír na Leden roku 2015

Milí Štíři, v lednu 2015 se erotické klima kolem Vás rozveselí a rozjasní: planeta Mars vstoupí do Vašeho domu erotiky, kde dojde k zesílení Vašich sexuálních pudů, romantického nadšení a touhy po svádění. Dle erotického horoskopu zdarma na měsíc leden 2015 pro znamení Štír prožijete magické okamžiky, ale dejte si pozor na Vaše sklony k idealizaci! Mohlo by dojít k tomu, že zbytečně prožijete zklamání, pokud budete milované osobě, která Vás přitahuje připisovat neexistující vlastnosti. Přijímejte lásku s otevřenou náručí, ale mějte ve stejnou dobu oči široce otevřené!

Práce a peníze – online finanční měsíční horoskop zdarma pro znamení Štír na Leden 2015

Jupiter, Uran a Saturn budou silně podporovat Vaši kariéru. Obecně platí, že budete mít dobré šance uspět v tom, co budete dělat. V lednu 2015 se Vám zadaří hlavně v intelektuální sféře. Zaujmete díky své výborné komunikaci a podniknete řadu výletů a setkání. Vaše vynalézavost a iniciativa Vám pomohou se zapojit do různých projektů. Můžete pracovat na něčem z domova nebo těžit z podpory rodiny. Po finanční stránce se budete cítit spokojeně, avšak zde může ve druhé části měsíce leden 2015 existovat riziko nedorozumění a škody.

Partnerský měsíční horoskop online zdarma pro znamení Štír na Leden 2015

Nyní, více než kdy jindy, budete cítit, že chcete mít více soukromí a potřebu schoulit se do bezpečí, které se nachází buď po boku Vaší rodiny, domova, nebo po boku přívětivé a spolehlivé osoby v útulném prostředí. Podle partnerského horoskopu zdarma na měsíc leden 2015 pro znamení Štír se může Vaše nálada proměnit v nostalgii. Zřejmě se začnete trápit vzpomínkami na minulost nebo možným střetem s Vaší bývalou láskou.

Zdravotní horoskop měsíční zdarma online pro znamení Štír na Leden 2015

Budete mít spoustu energie, kterou bude třeba použít v uspořádané míře s trochou disciplíny. Více než kdy jindy, Vám nyní udělá dobře pravidelné cvičení, bez ohledu na to, bude-li to chůze, práce nebo tanec. Budete muset najít správnou rovnováhu mezi vynaloženým úsilím a potřebným odpočinkem. Zdravotní horoskop zdarma na měsíc leden 2015 pro znamení Štír radí, abyste si udělali čas na odpočinek. Pokud se objeví zdravotní problémy, neignorujte je a nepřecházejte je!

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">